Mikołajkowa wycieczka klas piątych.

Rodzice uczniów  klas piątych zafundowali swoim pociechom wspaniały mikołajkowy prezent. Dzień 6 grudnia, który piątoklasiści spędzili z dala od szkolnych ławek, wypełniły zabawy  i rozrywka.

Pierwszym etapem wyjazdu do Warszawy był Fun Escape, czyli pobyt  grupy osób w jednym z tematycznych pokoi spędzony na rozwiązywaniu zagadek logicznych i zręcznościowych. Oczywiście w tej sytuacji podstawę stanowiła komunikacja, współpraca, aby można w ciągu 60 minut wydostać się z zamkniętego pomieszczenia. Każdy pokój to zupełnie inny świat, którego bohaterami stali się nasi piątoklasiści. A która tajemnica była najtrudniejsza do rozwikłania, który pokój wzbudził najwięcej emocji? Oczywiście zdania były  podzielone, ale najważniejsze, że każdy wygrał walkę z upływającym czasem  i jeszcze dobrze się przy tym bawił.

Tak samo radosny okazał się drugi etap wycieczki, czyli wyjątkowa lekcja gimnastyki w Hangarze 646. Na początku wykfalifikowani instruktorzy przeprowadzili profesjonalną rozgrzewkę na trampolinach. Później były skoki, wyścigi, pady, ślizgi i ... dużo się działo. Potu wylano wiele, przełamano różne lęki i okazało się, że 60 minut umknęło nie wiadomo kiedy.

Pozostał już tylko powrót do Sojadeł. To był udany wyjazd.