Rok szkolny 2012/2013

Artykuły

• Druga połowa stycznia to czas takich uroczystości jak: Dzień Babci i Dziadka czy bale choinkowe i te wydarzenia dominowały w Zespole Szkół w Stojadłach.

• Swiąteczne Stojadła

Ostatnie dni przed świętami mury szkoły w Stojadłach wypełniały dźwięki kolęd Arki Noego. To dzieci z zerówek i klasy III przygotowywały się do występów. Jasełka w wykonaniu 5 i 6-latków pod opieką pań Moniki Komudy i Moniki Żołud mogliśmy podziwiać w czwartek 20 grudnia.

• Jesienne miesiące sprzyjają lenistwu, melancholii i zadumie. Zupełnie inaczej jest  w Zespole Szkół w Stojadłach. Nasi uczniowie i nauczyciele nieustająco podążają za atrakcjami, podejmują nowe wyzwania.

• W drugiej połowie września dało się zauważyć poruszenie wśród naszych uczniów.    To przedstawiciele klasy V szkoły podstawowej i klas  I-III gimnazjum przystąpili               do POWIATOWEGO KONKURU...