Rok szkolny 2009/2010

Dzień Dziecka

Uczniowie szkoły podstawowej byli w Liwie koło Węgrowa na VIII Festynie Archeologicznym.

SUPER GIMBUS 2010

14 maja 2010, po raz czwarty, w Salezjańskim Liceum  Ogólnokształcącym i Gimnazjum w Mińsku Mazowieckim spotkali się najzdolniejsi gimnazjaliści powiatu mińskiego. W tej edycji było ich 19. Gimnazjum w Stojadłach reprezentował uczeń kl. II Mateusz Olender.

Dzień Chłopaka

Wrzesień zakończył się klasowymi i szkolnymi imprezami z okazji Dnia Chłopaka.

Wyróżnienie w „Kangurze Matematycznym 2010

Już od kilkunastu lat nasza szkoła bierze udział w Międzynarodowym konkursie "Kangur Matematyczny". W bieżącym roku szkolnym naszymi reprezentantami było dziesięcioro uczniów. Wśród nich najlepszy wynik osiągnął Paweł Dębała z kl. V – uzyskał wyróżnienie....

Omnibus 2010 - etap szkolny.

Dnia 14 kwietnia 2010r najlepsi uczniowie z klas IV – VI uczestniczyli w szkolnych eliminacjach do III Powiatowego Konkursu Wiedzy

Omnibus 2010, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mińsku Mazowieckim.