Szkoła Podstawowa

Rok szkolny 2018/2019

Mikołajkowa wycieczka klas piątych.

           Rodzice uczniów  klas piątych zafundowali swoim pociechom wspaniały mikołajkowy prezent. Dzień 6 grudnia, który piątoklasiści spędzili z dala od szkolnych ławek, wypełniły zabawy  i rozrywka.

Wizyta Mikołaja w grupie „Biedronki”

Jest taki gość, na którego dzieci – i nie tylko one – czekają cały rok. To Święty Mikołaj, który 6 grudnia odwiedza wszystkie grzeczne dzieci. A że z tą grzecznością, różnie bywa, nikt nie może być pewny czy Mikołaj przybędzie;)

Jesienni goście w grupie „Biedronki”

 

Listopad, w grupie „Biedronki”, to czas spotkań i miłych odwiedzin...

Pierwszym z naszych listopadowych gości był tata Anieli, który przybył w towarzystwie czterech krasnali. Pan Grzegorz, który z zawodu jest logopedą, zaprosił nasze maluchy w niesamowitą podróż do krainy...

Urodziny Misia

 

            Każdy z nas ma swoje święto, misie pluszowe również, dlatego w dniu   26 listopada dzieci z grupy „Pszczółki” obchodziły Dzień Pluszowego Misia.

W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta stało się już tradycją. Miś jest bardzo ważny dla...

Dzień Pluszowego Misia w 4-latkach

26 listopada 2018r. obchodziliśmy w przedszkolu Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci  z grupy „Motylki” przyniosły na zajęcia swoje ulubione pluszaki.  Odwiedziły nas misie duże, małe, puchate, kolorowe. Zabawy zaczęły się od poznania naszych „gości”, którzy mieli...