Szkoła Podstawowa

Świetlica szkolna

„Akcja – Segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej” w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stojadłach

W dniach 21, 22 i 23 września po raz 25 miała miejsce akcja Sprzatanie Świata. Tym razem organizatorzy zwrócili szczególną uwagę na selektywną zbórkę odpadów.

Segregacja odpadów jest bardzo ważna ze względu na lepsze wykorzystywanie zasobów, które w nich „zamrażamy” oraz...

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

A więc zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Do świetlicy uczęszczało około 80 wychowanków. To wcale nie znaczy, że było nas tylu jednocześnie. Jedni korzystali z zajęć przed lekcjami, inni po południu. W czasie największej frekwencji dyżur miały 2 osoby, a przy dobrej pogodzie...

Oj działo się, działo..........

A dziś nasza świetlica zamieniła się w zakład cukierniczy. Udało nam się zrealizować zaplanowane już wcześniej pieczenie ciasta. Niby nic wielkiego, proste ciasto jogurtowe z truskawkami, a radości było co niemiara.

Najpierw przygotowaliśmy składniki: 3 szklanki mąki, 3 jaja,...

Zajęcia kulinarne w świetlicy

Wielkimi krokami zbliżamy się do wakacji, a więc nadszedł czas na podsumowania. Nasza praca w świetlicy szkolnej koncentrowała się wokół tematów, które nasuwa rok szkolny. Włączaliśmy się w wiele działań związanych z pracą szkoły. Uczestniczyliśmy aktywnie w różnych...

Wreszcie nadeszła!!!

Mamy nareszcie prawdziwą wiosnę! W naszej świetlicy czarowaliśmy już dawno, aby przyszła. Nasze wiosenne prace pojawiały się już w początkach marca. Chcecie zobaczyć, jakie? Bardzo proszę!

Zaczęliśmy zgodnie z naturą. Pierwsze pojawiły się przebiśniegi. Wykonane z płatków...