Szkoła Podstawowa

Świetlica szkolna

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

A więc zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Do świetlicy uczęszczało około 80 wychowanków. To wcale nie znaczy, że było nas tylu jednocześnie. Jedni korzystali z zajęć przed lekcjami, inni po południu. W czasie największej frekwencji dyżur miały 2 osoby, a przy dobrej pogodzie...

Oj działo się, działo..........

A dziś nasza świetlica zamieniła się w zakład cukierniczy. Udało nam się zrealizować zaplanowane już wcześniej pieczenie ciasta. Niby nic wielkiego, proste ciasto jogurtowe z truskawkami, a radości było co niemiara.

Najpierw przygotowaliśmy składniki: 3 szklanki mąki, 3 jaja,...

Zajęcia kulinarne w świetlicy

Wielkimi krokami zbliżamy się do wakacji, a więc nadszedł czas na podsumowania. Nasza praca w świetlicy szkolnej koncentrowała się wokół tematów, które nasuwa rok szkolny. Włączaliśmy się w wiele działań związanych z pracą szkoły. Uczestniczyliśmy aktywnie w różnych...

Wreszcie nadeszła!!!

Mamy nareszcie prawdziwą wiosnę! W naszej świetlicy czarowaliśmy już dawno, aby przyszła. Nasze wiosenne prace pojawiały się już w początkach marca. Chcecie zobaczyć, jakie? Bardzo proszę!

Zaczęliśmy zgodnie z naturą. Pierwsze pojawiły się przebiśniegi. Wykonane z płatków...

Serca, serca, serduszka........

 

 

Walentynki to coroczne „święto” zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od świętego Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia.

Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne...